Apie mus

APIE MUS

UAB Tauragės autobusų parkas – neatsiejama Tauragės miesto dalis, reikalinga ir įvertinta viešojo transporto naudotojų bei kitoms įmonėms teikiamomis paslaugomis besinaudojančių klientų.

Bendrovėje yra autobusų remontui ir techniniam aptarnavimui reikalinga gamybinė bazė. Per bendrovės gyvavimo metus parengti kvalifikuoti specialistai, sukaupta nemaža darbo patirtis automobilių techninio aptarnavimo ir remonto srityje. Todėl bendrovėje atliekama didžioji dalis reikalingų bendrovei priklausančių autobusų ir kitų transporto priemonių techninio aptarnavimo ir remonto darbų.

Be pagrindinės veiklos bendrovė užsiima šiomis veiklomis: autobusų nuoma, bagažo ir siuntų gabenimu bei saugojimu, automobilių remontu, teikia reklamos ir reklamos gamybos paslaugas, nuomoja patalpas.

ISTORIJA

1962 m. vasario 2 d., įkurta autotransporto įmonė savo veiklą tęsia jau daugiau nei 55-erius metus.


1972 m. autotransporto kontora keičia pavadinimą – ji tapo Autotransporto įmone, kurioje dirbo 500 dirbančiųjų, turėjo 169 sunkvežimius, 60 autobusų ir 5 lengvuosius taksi. Per pirmąjį dešimtmetį įmonė ne tik atnaujino autobusų parką bet ir įrengė garažą, dirbtuves ir kitas pagalbines ūkio patalpas.


Bendrovė savo veiklą pradėjo tęstinumo principu 1992 m. reorganizavus Tauragės valstybinę autotransporto įmonę į Tauragės valstybinę autotransporto įmonę ir Tauragės valstybinį autobusų parką.

Įmonė kaip bendrovė įregistruota 1992 m. kovo 27 d.

UAB Tauragės autobusų parkas

Įmonės kodas: 179286788
Adresas: Pramonės g. 30, 72363 Tauragė
Korespondentinis.: Dariaus ir Girėno g. 38A, 72242 Tauragė

Susisiekite

Informacija